Profesyonel Mimari Maket Firması


ARI MAKET / Profesyonel Mimari Maket Firması         

 Profesyonel maket modelleyicisinin özünde modern usta ve mimari modeli her türlü ölçeğinde gerçekleştirebilmesidir.

En son teknolojilerle, sizin için bir çözüm paketi uygulayabiliyoruz. Lazer Kesme ve lazer kazıma , maket detaylarının üretimdeki hassasiyetini garanti eder. 3Boyutlu printer ve bilgisayar destekli kalıp oluşturma, her türlü şekil, kalıp veya yapıyı gerçekleştirmemize en üst seviyelerde olanak sağlamaktadır.

         Hedefimiz: kalite! Her proje üzerinde özveri ile çalışan ARI MAKET, profesyonelliğinden ödün vermeden , her projesinde başarıyla teslim etmiş ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Mimari maket , farklı ölçeklerde üç boyutlu hale getirilerek üretilir, ancak oranlarına ve ölçeklerine sadık kalınır. Şimdi ki projeyi , gelecekte olacak olanı veya rehabilite edilmiş inşaatın , projenin kağıt üzerinden alınarak 3 boyutlu bir hale getirilmesidir maket.

  Yaptığımız maketler, sadece görsel amaçlara hitap ederek takdir almak için yapılan nesneler değillerdir. Maket yaptırmak aslında gelecekte olanı önceden birebir aynısı görmemizi sağlamaktadır. Bir tesisin işleyişini , bir uçak motorunun önceden daha düşük maliyetlerle nasıl çalışığını, veya yapmış oldugunuz inşaatın bitiminin uzun sürmesinden dez avantajını ortadan kaldırmasını gibi bir çok farklı gerekçeleri vardır.