HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?


ARI MİMARİ MAKET
; 2004 yılından bu yana profesyonel olarak mimari maket alanında uzmanlaşmış kadrosuyla bir çok projeye imza atmıştır. 

Arı Maket
 kurulduğu günden bu yanaSezgin ARI ve Mustafa ARI tarafından yönetiliyor. Firmamız bünyesinde Eskişehir Anadolu üniversitesi mimarlık fakültesi ve Eskişehir Osmangazi üniversitesi mimarlık fakültesinde bulunan GENÇ , YARATICI, YENİLİKÇİ öğrencilere, profesyonel olarak çalışma ve eğitim imkanı sunmaktadır. 

ARI MİMARİ MAKET Dünya genelinde aktif olarak 2 şehir de hizmet vermektedir. 
Türkiye / Eskişehir ve Fransa / SENSşehrindedir. 

Eskişehir’de bulunan firmamız 2004 yılından bu yana aynı yerinde şehir merkezinde bulunmaktadır. Arı Mimari Maket ‘in Eskişehir’de bulunan şubesi Türkiye’nin her bölgesine mimari maket , endüstriyel maket, prototip maket, minyatür maket sosyal tesis maketi , fabrika maketi üretimini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. 

Arı Mimari Maket 2017 yılında Avrupa’da Mimari maket faaliyetleri sürdürmek için ilk adımın atmış ve 2019 yılında Fransa’nın SENS (89) bölgesinde resmi olarak firma kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Fransa’da bulunan maket firmamız Avrupa’nın her bölgesine mimari maket , endüstriyel maket, prototip maket, minyatür maket sosyal tesis maketi , fabrika maketiüretimini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. 

NEDEN ARI MİMARİ MAKET

"Şeffaflık" ve "dürüstlük" kavramlarını, en önemli iş prensiplerimiz olarak kabul ediyoruz. Bütünü oluşturan her detaya ve işçiliğe büyük önem veriyoruz. Mimaride, tasarım kadar fonksiyonun da önemli olduğunu unutmuyor, estetik kaygılarımızın işlevselliğin önüne geçmesine izin vermiyoruz. Büyük ya da küçük, her mimari tasarım ve uygulamaya aynı özeni gösteriyoruz. Asla kendimizi tekrar etmiyoruz. Moda olanın geçici büyüsüne kapılmadan, dünyayı takip ediyoruz. Sorunu görüyor, çözümü buluyoruz. Arı Mimari Maket, kurulduğu günden bu yana mimar, heykeltıraş, ressam, bilgisayar uzmanları ve teknikerden oluşan uzman bir ekiple mimarlık ve maket konusunda müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir. Arı Mimari Maket 2004 tarihinden buyana müşteri memnuniyeti dahilinde temiz işçiliklerle hizmet vermektedir.

ARI MİMARİ MAKET kurulduğu günden bu güne her bir proje için ayrı ayrı titizlik ve özveri göstermiştir. Her bir projenin gerçekleşmesindeki uyarlanmış profesyonel çözümler öneren ekibimiz , bu sayede müşterileriyle güçlü bir güven bağı kurmuştur. 

Son 5 yıl içerisinde firmamız , özellikle hassas detayların oluşturulabilmesi ve mükemmelliğin en üst düzeylere gelebilmesi için son teknoloji maket üretim makineleri için yatırımlar yapmıştır. 

Her zaman Kalite ve Hassasiyetendişesiyle , 3D Modelleme konusunda uzmanlaşmış şirketlerle ortalıklar kurmuştur. 


ARI MİMARİ MAKET ; müşterilerimizin memnun kalmaları ve yeni projelerde bizleri tekrar tercih etmeleri bizim için en büyük başarı ve mutluluktur. Müşterilerimizin her geçen gün daha fazla isteklerini ve beklentilerini fazlasıyla karşılamak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.