Mimari maket projeler

Projeniz için En iyisi,


2004 ‘den bu yana, ARI MİMARİ MAKET, Mimarlık ve İnşaat sektöründe bir çok projenin ölçekli maket üretimini gerçekleştirmiştir; Mimari Maket, Endüstriyel Maket, Minyatür Maket,

vb. projelerin maket çalışmalarında profesyonel olarak çözümler sunmuştur.. 
Firmamız bünyesinde üst seviye RESIN 3D Printer, Lazer ve CNC Routerlar ile projelerinizin en ince detayına kadar mükemmeliği sunuyoruz.

Sizin için,Neler yapabiliriz..?

  • Mimari Maket
  • Endüstriyel Maket
  • Minyatür Maket
  • Prototip Maket
  • İnteraktif Maket
  • Sosyal Tesis Maket

 

 

 

SİZ HAYAL EDİN BİZ YAPALIM..

 

 

Profesyonel Maket , projelerinizin doğrudan satışlarını ve tanıtımını yapabilmeniz için mükemmel bir araçtır

 

Geleceği yaratmayı seviyoruz

ARI MİMARİ MAKET; Sektöründe 15 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin önde gelen mimari maket firmalarından biridir. Şirketimizin ilk prensibi müşterilerimizin memnuniyetidir. Firmamız bünyesinde bulundurduğu tecrübeli personeller sayesinde maket projelerinize profesyonel olarak çözümler sunmaktadır.


2004 ‘den bu yana, ARI MİMARİ MAKET, Mimarlık ve İnşaat sektöründe bir çok projenin ölçekli maket üretimini gerçekleştirmiştir; Mimari Maket, Endüstriyel Maket, Minyatür Maket, Konut ve Tesis maketleri, Tarihi Eser Maketleri vb. projelerin maket çalışmalarında profesyonel olarak çözümler sunmuştur.. 
Firmamız bünyesinde üst seviye RESIN 3D Printer, Lazer ve CNC Routerlar ile projelerinizin en ince detayına kadar mükemmeliği sunuyoruz.